-Silna zdolność badawczo-rozwojowa: AOA kontynuuje prace badawczo-rozwojowe nad nowymi produktami.
-Pojemność produkcji: konwerter mediów 1000 sztuk dziennie, przełącznik przemysłowy 500szt dziennie, SFP 5000 sztuk dziennie.
-Wiarygodne produkty: 100% przedmiotów jest testowanych przed wysyłką
-Doświadczenie i doświadczenie: nasze produkty są używane w firmach telekomunikacyjnych na całym świecie, takich jak: Wietnam-Viettel, Tajlandia-TOT CAT, Rosja-Rostelecom, Hiszpania-Telefonica Movistar, Ameryka Łacińska-Claro

Shanghai Baud Data Communication Co., Ltd (BDCOM), założona w 1994 roku, jest obecnie jednym z wiodących dostawców rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych w Chinach. BDCOM samodzielnie wymyślił pierwszą kartę sieciową X.25 i pierwszy skomercjalizowany router w Chinach. Od tego czasu BDCOM jest w awangardzie technologii sieciowych i komunikacyjnych. Do tej pory przełączniki BDCOM, produkty EPON, routery i urządzenia zabezpieczające sieć były szeroko stosowane w wielu obszarach, takich jak system bankowy, system edukacji, rząd, a nawet system obronny w Chinach, które stymulują ich rozwój w erze technologii informatycznych.

Założona w styczniu 2003 r. FirstMile jest firmą technologiczną zajmującą się rozwojem, produkcją i marketingiem usług transmisji dostępu, dostępu szerokopasmowego i sieci przemysłowych.

Wykorzystując naszą solidną wiedzę techniczną i umiejętności w zakresie transmisji Ethernet i Optical, First Mile jest w stanie skutecznie sprostać wymaganiom przewoźników, przedsiębiorstw, a także przemysłowych użytkowników sieci Ethernet. Możemy zaoferować pełne portfolio produktów do przetwarzania mediów 1G / 10G, transponderów 1G / 10G / 40G / 100G, produktów sieci przemysłowych i produktów dostępu szerokopasmowego za pośrednictwem dowolnego przewodu.

Naszymi klientami są operatorzy sieciowi na całym świecie, którzy zapewniają otwarty dostęp do usługodawców. Do tej pory produkty FirstMile były wysyłane do ponad 50 krajów, w tym do USA, Niemiec, Australii, Albanii, Wenezueli, Węgier, Rosji, Bułgarii, Holandii, Finlandii, Demark, Ukrainy, Turcji, Macedonii, Polski, Szwecji, Norwegii, Singapuru i Singapuru. Malezja.

FirstMile oferuje również usługi ODM i niestandardowe usługi projektowe klientom z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Polski, Turcji, Holandii, Australii, Korei, Hongkongu i innych.

Hangzhou FCTEL Technology Co., Ltd firma high-tech. Koncentrujemy się na komunikacji światłowodowej i dostępie do sieci.

 Nasz produkt to PDH, SDH, Interface Convertor, Fibre Modem, PCM, Fibre Media Converter, Video Fibre MUX i tak dalej. Zapewniamy pełną gamę rozwiązań transmisyjnych. Wszystkie produkty są objęte własnymi zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej. Poza tym oferujemy wyspecjalizowaną obsługę techniczną i niestandardowe produkty.

 Nacisk kładziony jest na stworzenie firmy, która koncentruje się na OEM (ODM) i dostosowaniu w światłowodowej transmisji, komunikacji danych i sieci dostępu.

 Serdecznie witamy naszych klientów i przyjaciół z całego świata, którzy chcą się razem spotkać, wspólnie rozwijać i wspólnie rozwijać.